František Nykl

František Nykl

Už od dětství jsem měl pocit, že mi něco v tom každodenním stereotypu chybí. Den za dnem pořád stejný příběh a hlavně nevyčnívat z kolektivu. Pocit zadostiučinění nepřišel ani po vystudování VUT strojního inženýrství ani v nastalé práci. Nakonec jsem se ale rozhodl naplnit svůj osobní příběh – spojit svoji lásku k motorkám a touhu po cestování a vydat se na dobrodružnou výpravu kolem světa. Roli dobrodruha si náležitě užívám, hltám každodenní zážitky plnými doušky a nemůžu se dočkat co přinese zítřek.

Kontakt:

Facebook:     František Nykl

Email:           fanda@wayaway.cz

Fakturační údaje: Ing. František Nykl, IČO: 07452071

Kateřina Kadlusová

Kateřina Kadlusová

Naši mě tahali na čundry a na vodu už od plenek. Vyrostla jsem na verneovkách a svět se zdál být nekonečně zajímavým. Snila jsem o dálkách a plánovala si, že až budu velká, procestuju svět. Poté přišla tvrdá školní realita. Učila jsem se o světě pouze prostřednictvím učebnic a skript. Ztrácela jsem se ve všech těch rádoby intelektuálních debatách o politice a ekonomice. Začala jsem svět vnímat prostřednictvím nejrůznějších ekonomických ukazatelů a přestala ho vnímat srdcem. Nemohla jsem se však zbavit dojmu, že svět je ve skutečnosti o něčem úplně jiném. Toužila jsem poznávat nové krajiny, lidi, chutě, vůně, zvyky, tradice, písně… A tak se vydávám na velkej vandr. Splnit si svoje dětský sny.

Kontakt:

Facebook:    Kateřina Kadlusová

Email:           kacka@wayaway.cz

BMW R 1150 GS alias Brambora

Model:                                  BMW R 1150 GS, 2002

Výkon:                                  63 kW (85 koní)

Váha:                                    cestovní ~650 kg, bez našich maličkostí ~500 kg

Zavazadlový prostor:        350 litrů

NESTYĎTE SE, NAPIŠTE NÁM

12 + 2 =

Facebook

Na naší facebookové stránce s Vámi pravidelně sdílíme zážitky z cest, ale i dojmy a pojmy z našeho každodenního života, a samozřejmě taky aktuální informace o plánovaných akcích. 

Napište nám

Dáváte přednost klasickému posílání mailů? Za každou Vaší zprávu budeme rádi.

Email: info@wayaway.cz

Translate »