Hodně lidí se nás ptá, kde vezmeme finance na tak nákladný projekt, jako je cesta kolem světa na motorce. Známé lidové rčení říká, že halíře dělaj talíře. „Když to říká lidové rčení, musí na tom přece být kus pravdy,“ řekli jsme si. A tak jsme zaťali zuby, utáhli si opasky a usilovně spořili každou korunku po dobu dlouhých pěti let. Naše měsíční náklady jsme stáhli na úplné minimum. Tak moc jsme si chtěli splnit sen o cestě kolem světa.

Celých těch pět let jsme na to byli sami. Nyní se však objevují lidé, kteří náš projekt chtějí podpořit, ať už materiálním darem, anebo slevou na jejich produkty. Následující lidé věří v nás a v náš sen, za což jim patří velký dík. Nesmírně si ceníme jejich podpory.

NAŠE CESTOPISY PRAVIDELNĚ VYCHÁZEJÍ

TÍMTO DĚKUJEME NÁSLEDUJÍCÍM LIDEM ZA PODPORU

Martin Nykl, Milan Píša, Martina Píšová, Ladislav Bartoš, Robert a Lenka Kuželovi, John Gemi, Jirka a Radka Novákovi, Petr Červený, Jirka Šeps, Radek Červený, Ondřej Horňák, Jirka Pánek, Michal Schnab, Martin Průša, Jirka Izimek Kadlus, Yveta + Heinrich Kern, Míra Košař

JAK NÁS I VY MŮŽETE PODPOŘIT?

V tuto chvíli nás nejvíce potěší, když dorazíte na některou z našich cestovatelských přednášek. Jejich seznam naleznete v Kalendáři akcí. Těšíme se na vás!

Anebo nám dejte LIKE

Všem podporovatelům děkujeme!

Translate »